Karate Ostrowiec

Strona główna


Spis treści

  1. Karate-do Tsunami
  2. Publikacje o sztukach walki
  3. Historia sztuk walki
  4. Sztuki walki w Polsce
  5. Samoobrona

 


Karate-do Tsunami

KARATE W OSTROWCU

Centrum Aktywności Obywatelskiej

ul. Sienkiewicza 70 (dawna SP NR 4)

patrz poniżej

tel. 608-730-600

Wykaz sekcji działających od września 2016:

1. KARATE 

SEKCJA 1: poniedziałki, piątki w godz. 16.00 - 17.30

SEKCJA 2:  wtorki, czwartki w godz.. 18.00 - 19.30

2. SAMOOBRONA / KARATE

poniedziałki, piątki w godz. 18.00 - 19.30

3. KARATE DLA DZIECI

poniedziałki, piątki w godz. 18.00 - 19.00

4. STRZELECTWO

wtorki, czwartki w godz. 16.30 - 17.45

tel. 608-730-600

 

Treningi w Ostrowcu prowadzimy w Centrum Aktywności Obywatelskiej, (dawna Szkoła Podstawowa Nr 4)

ul. Sienkiewicza 70.

Piętro II, sala 24.

kontakt telefoniczny 606-730-600

Terminy zajęć: poniedziałki i piątki w godz. 16.00 - 18.00

Na nasze zajęcia zapraszamy dzieci od 7-go roku życia oraz młodzież i osoby dorosłe.

Nie prowadzimy sekcji dla dzieci młodszych.

System Tsunami to ponad stylowa odmiana sztuk walki, zaliczanej do grupy karate. W praktyce treningowej Tsunami ukierunkowane jest na jednoczesny rozwój psychiczny i fizyczny ćwiczących, zaś w praktyce walki Tsunami ukierunkowane jest na uzyskanie maksymalnej skuteczności w walce realnej. Tsunami nie ćwiczymy pod kątem technik sportowych, zastosowania ich na macie (choć opcja sportowa w Tsunami także istnieje). Tsunami uczymy się po to, by nauczyć się bronić w razie ulicznej napaści.

Jest to cecha charakterystyczna nie występująca w innych stylach, bowiem większość innych stylów trenuje się właśnie pod kątem walk sportowych, które charakteryzują się zupełnie inną specyfiką, a także obwarowane są licznymi zakazami i nakazami. Tymczasem w walkach ulicznych nie ma żadnych zakazów (dla chuliganów i przestępców) i aby przed takim atakiem się obronić, trzeba odpowiednio ćwiczyć.

KLUB KARATE W OSTROWCU - STRONA GŁÓWNA

Karate Ostrowiec. Strona w budowie - za wszelkie niedogodności przepraszamy storna główna to: www.bez-pardonu.pl

Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć:

Galeria 1       Galeria 2       Galeria 3       Galeria 4       Galeria 5

 

Home

Treningi

Wydarzenia

O karate

Egzaminy

Sklep

Nasi mistrzowie

Karate dla dzieci

Karate dla seniorów

Zapisy

Kontakt

 

Stowarzyszenie Bez Pardonu

Stowarzyszenie Bez Pardonu powstało w 2004 roku z myślą o poprawie bezpieczeństwa na terenie województwa Świętokrzyskiego.
Po pewnym czasie od rejestracji uzyskaliśmy statut organizacji pożytku publicznego, a od 2011 roku można na rzecz naszej organizacji odpisać 1% podatku dochodowego. Za wszelkie wpłaty dokonane na rzecz naszej organizacji serdecznie dziękujemy.
W stowarzyszeniu wszyscy działamy społecznie, tj nie pobieramy za naszą pracę wynagrodzenia, dlatego wspomagając nas finansowo masz pewność, że Twoje pieniążki nie pójdą na wypłaty dla pracowników i na telefony służbowe, ale że w sposób konkretny zostaną przeznaczone na realizację celów statutowych.
Nasz numer KRS 0000208270.
Od początku naszej działalności prowadzimy kilka stałych programów, a ponadto często oraganizujemy programy okresowe, najczęściej w okresie wakacji, wiosną lub jesienią.
Do takich programów zaliczamy m.in.:
- Straż Obywatelsko - Sąsiedzką,
- Kursy samoobrony,
- Karate,
- Kursy pierwszej pomocy,
- inne.

Karate

Stowarzyszenie Bez Pardonu stale prowadzi także rekreacyjne sekcje karate, które przeznaczone są dla osób w każdym wieku, od wieku dziecięcego, a skończywszy na osobach w wieku podeszłym.
Zajęcia są prowadzone pod kątem rekreacyjnym, to znaczy, że mogą w nich brać udział osoby o różnym stopniu sprawności fizycznej i w różnym wieku.
Nauczamy karate wg. systemu tsunami, czyli pierwszego w Polsce systemu, który nauczany był kiedyś wyłącznie pod kątem walki realnej, z odrzuceniem wyczynu sportowego. Taki też cel działalności i szkolenia przyświeca nam do dzisiaj: chcemy rozwijać u ćwiczących zdrowe i silne ciało, a poprzez naukę technik walki umożliwić im obronę w sytuacji realnego zagrożenia na co dzień.
Większość osób zapisujących się na jakiekolwiek sztuki walki robi to tylko po to, by nauczyć się skutecznie bronić lub walczyć /co nie zawsze oznacza to samo/. Niestety, większość istniejących sekcji preferuje wyczyn sportowy, który nie ma nic wspólnego z walką obronną. W rezultacie tego wiele osób odchodzi po pewnym czasie z takich sekcji z wielkim niesmakiem, nie mając nawet pojęcia, że nie uczyli się sztuki walki, lecz sportu, i nie po to byli szkoleni, by się nauczyć bronić, lecz po to, by ich instruktor dostał dotację /czyli kasę/ i mógł się pochwalić swymi "sukcesami" szkoleniowymi.
Tacy ludzie z reguły wypisują na internecie różne bzdury o ka
rate, nie mając nawet pojęcia, że prawdziwego karate nigdy się nie uczyli.
No oczywiście powyższe nie dotyczy bosku /europejskiego/, na którym można się nauczyć walczyć, ale ze względu na specyfikę tego sportu nie każdemu on pasuje.
Jesteśmy jedyną sekcją na terenie miasta nastawioną na naukę skutecznej walki obronnej. Inne sekcje uczą głównie pod kątem wyczynu sportowego, czyli uczą walki na macie, która nie ma nic wspólnego z walką realną.
Przykładem może tu być tae kwon do, które nawet nie naucza uderzeń rękami w twarz ani obrony przed takimi uderzeniami, choć to właśnie uderzenia w twarz są najczęściej stosowane w walce na ulicy.
Każdy nawet przeciętnie inteligentny człowiek może sobie zatem wyobrazić, czy w wyniku takiego szkolenia można się nauczyć obrony przed realnym atakiem na ulicy.

Karate - do Tsunami uczy walki wręcz i z różnymi rodzajami broni białej /np. nunchaku, tonfa/. W skład naszego systemu wchodzą techniki wykonywane różnymi kończynami, w długim i krótkim dystansie oraz w zwarciu, w pozycji stojącej i leżącej, czyli tak, jak może nam się zdarzyć w walce w czasie napadu.
Tsunami nauczane jest wg. zasady pragmatyzmu, czyli uczymy tego, co ma sens, i co jest dla nas korzystne.
Informacje na temat treningów można uzyskać codziennie po godzinie 16 pod poniższym numerem telefonu:

608-730-600

Jeżeli interesujesz się karate przyjdź i zobacz, przynieś strój, poćwicz raz lub dwa, jeżeli nie będzie Ci odpowiadało, możesz zrezygnować na wstępie, jeżeli uznasz, że warto, zostaniesz z nami na dłużej.
W bierzącym roku szkolnym tj. 2010/2011 jako ćwiczenia uzupełniające proponujemy dodatkowe zajęcia na siłowni i basenie. Osoby uczęszczające na te zajęcia nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat.

Z A P R A S Z A M Y

 

Tymczasem zapraszamy też na nasze inne strony oraz na strony zaprzyjaźnionych organizacji:

Zaprzyjaźnione  lub/i polecane strony:
1. Polska Federacja karate do Tsunami.
2.
Ostrowiecki Klub Karate
3.
Biblioteka Narodowa
4.
Facebook Klub Karate w Ostrowcu
5.
Facebook Karate Tsunami
6. Karate Bydgoszcz
7.
Karate Ostrowiec you tube
8.
MOSiR Ostrowiec
9. Zespół muzyczny Komfort

10. Karate Tsunami Konin

Centrum Aktywności Obywatelskiej

ul. Sienkiewicza 70 (dawna SP NR 4)

poniedziałki, piątki

godz. 16.00 – 18.00

tel. 608-730-600

 

Możesz nas także odwiedzić na stronie www.karate-ostrowiec.tk

zachęcamy także do odwiedzenia strony federacyjnej:

http://karate-tsunami.pl

Od września 2015 roku mamy też nowe strony na facebooku, na które zapraszamy:

1. https://www.facebook.com/karateostrowiec/

2. https://www.facebook.com/karatewostrowcu/

Na facebooku umieszczamy zawsze najaktualniejsze informacje.

Jesteśmy też na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=EjTNv8Xxm2U

https://www.facebook.com/karate.tsunami.50

https://www.facebook.com/grzes.pietrzyk

https://www.facebook.com/pages/Wydawnictwo-Stowarzyszenie-Omega/581131162026509

https://www.facebook.com/pages/Klub-Strzelectwa-Sportowego-Bojowego-Dynamicznego-i-Praktycznego/1040490825979638

https://www.facebook.com/

https://www.facebook.com/karate.tsunami.50

Powrót do początku

 

Powrót do początku

Sztuki a sporty walki

Sztuki a sporty walki. Temat bardzo niejednoznaczny i jednocześnie bardzo trudny, bo jeśli opiszę go tak, jak go widzę, to osoby ćwiczące niektóre style mogą się poczuć urażone. Jeśli zaś opiszę ten temat tak, by każdy czuł się szczęśliwy - napisze nieprawdę. Tak więc Panowie i Panie bez urazy - a w kierunku prawdy.

Jak można podzielić sztuki walk? Może tu być wiele odpowiedzi, w zależności od tego, kto dokonuje podziału i w jakim celu. Ogólnie pisząc są dwa podstawowe podziały na sztuki i sporty walki. Sztuki walki to niby te, co nie prowadzą rywalizacji sportowej, uważając, że są ważniejsze cela nauki. Sporty walki to natomiast te, które taką rywalizację prowadzą. Wg. tej teorii w sztukach walki większą uwagę przywiązuje się do nauki walki realnej, a w sportach do sportowej. Wbrew pozorom to nie to samo, bowiem walki na zawodach są tak skonstruowane, że odbywają się wg. różnych reguł, a w walce ulicznej reguł nie ma. Jeśli więc ktoś ćwiczy pod kątem zawodów, z ograniczeniami, to nabywa nawyki, które nie tylko są nieprzydatne, ale wręcz przeszkadzają w walce ulicznej. Jeśli zatem w sekcji sportowej instruktor nie wykazuje własnej inicjatywy i nie naucza pod kątem walki obronnej, to jego uczniowie w walce na ulicy będą mieni mierne szanse. Tak jest niestety w większości sekcji sportowych.

I tu mała dygresja - przed przystąpieniem do dalszego omawiania tematu. Wiele osób ćwiczących wschodnie i zachodnie sztuki i sporty walki uważa, że skoro oni coś ćwiczą, to na pewno się na ulicy obronią. Nic bardziej mylnego. Jeśli ktoś przyjmie takie założenie, to może się srodze zawieść w czasie jakiejkolwiek bójki. W walce na ulicy możemy trafić na ulicznego fightera, który jest nie gorszy od najlepszego mistrza. Ponadto ludzie, którzy napadają innych mają swoje sposoby ,jak to robić szybko i skutecznie, najczęściej z zaskoczenia.

Teraz ciąg dalszy. Sztuki walki możemy podzielić na tradycyjne i nietradycyjne, czyli wypadało by powiedzieć - modernistyczne, ale taki podział tak naprawdę niczego do nich nie wnosi. Pewien mistrz twierdził, że ćwiczy karate tradycyjne, bo w czasie ciosu prostego nie robi pełnego obrotu pięści, tak, jak to się robi w większości stylów karate, tae-kwon-do , kung-fu i innych. Temu panu życzę dużo zdrowia - także psychicznego.

Jeśli style ćwiczą według wzorców opracowanych sto czy dwieście lat temu i nic nie zmieniają, to ćwiczących można porównać do osób trenujących np średniowieczne tańce. Wygląda to ładnie, może być ciekawe, ale na dyskotece się nie użyje (przynajmniej w całości).

Są style, które ćwiczy się jako sztuka dla sztuki i nawet w założeniach nie mają one tego, by nauczyć ćwiczących jakiejkolwiek obrony.
I wreszcie podział ostatni. Style można podzielić na rekreacyjne i bojowe. Te pierwsze to takie, co ćwiczy się dla rekreacji, a te drugie to takie, co ćwiczy się pod kątem użycia w walce realnej.

Warto też wspomnieć o tym, że wiele stylów w swoich założeniach ma szerzenie kultury i religii wschodniej a same umiejętności walki spychane są na tor drugi.

Pozostaje zatem pytanie, co ćwiczyć i co wybrać? Otóż ludzie najczęściej wybierają to, co jest bliżej domu lub to, o czym przeczytają w prasie. Potem przychodzą rozczarowania itp. Oczywiście nie podpowiem, co ćwiczyć. Zachęcam jednak do chwili refleksji nad tym, gdzie się chcemy zapisać. Wszystko zależy od tego, jakie cele ćwiczeń stawiamy i co chcemy osiągnąć.

I na koniec jeszcze jedna uwaga: styl, który wybieramy, jest ważny i trzeba pamiętać, że w wielu klubach program szkolenia narzucony jest odgórnie przez federacje i związku, przez co instruktor ma związane ręce i szablonowo uczy ćwiczących, wg niekoniecznie dobrych programów.

System, który wybieramy, jest ważny i ważny jest instruktor, który uczy.

 

 

 

Możesz nas także odwiedzić na stronie www.karate-ostrowiec.tk lub na facebooku

achęcamy także do odwiedzenia strony federacyjnej:

http://karate-tsunami.pl

Od września 2015 roku mamy też nowe strony na facebooku, na które zapraszamy:

1. https://www.facebook.com/karateostrowiec/

2. https://www.facebook.com/karatewostrowcu/

Na facebooku umieszczamy zawsze najaktualniejsze informacje.

Jesteśmy też na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=EjTNv8Xxm2U

https://www.facebook.com/karate.tsunami.50dowie

https://www.facebook.com/grzes.pietrzyk

https://www.facebook.com/pages/Wydawnictwo-Stowarzyszenie-Omega/581131162026509

https://www.facebook.com/pages/Klub-Strzelectwa-Sportowego-Bojowego-Dynamicznego-i-Praktycznego/1040490825979638

https://www.facebook.com/

https://www.facebook.com/karate.tsunami.50

 

Powrót do początku

Publikacje o sztukach walki

Każdy ćwiczący jakiekolwiek sztuki i sporty walki często kupuje sobie różne książki lub gazety na ten temat.  

1. Karate-do Tsunami. Jest to kompendium wiedzy na temat karate i tsunami. Autor, mistrz karate, opisuje swoją drogę w sztukach walki. Przeszedł wiele stylów, ale żaden nie dawał mu zadowolenia. Przeczytał wiele książek o karate, ale żadna nie dawała pełni spełnienia. Napisał wiec książkę taką, jaką sam jako uczeń chciałby przeczytać, a jakiej na rynku do tej pory nie było. Przedstawia w niej historię, filozofię i inne aspekty treningu totalnie skutecznej walki o nazwie tsunami. Pokazuje, jak trenować, omawia metodykę treningu, technikę i praktyczne zastosowanie technik tsunami w walce. Opisuje także swoje bogate doświadczenia w walce realnej i na tym przykładzie pokazuje skuteczność karate. Forma wydania: publikacja w formacie A-4 wydana jako kołonotatnik. Stron ponad 160.  Za cenę mniejszą niż miesięczna składka możesz zdobyć wiedzę, jakiej w większości sekcji nie zdobędziesz nawet po latach ćwiczeń!!!
2. Aktywna samoobrona. Publikacja – jak sama nazwa wskazuje, poświęcona samoobronie. Uczy podstawowych chwytów, a oprócz nich – jako jedyne źródło w Polsce – pokazuje przykładowe sposoby obrony przed atakiem w samochodzie. Może więc być przydatne np. dla taksówkarzy i kierowców. Autor poświęca dużo uwagi psychologicznym i prawnym aspektom samoobrony. Jako jedyny autor w naszym kraju pokazuje, jak ludzie mogą się organizować w celu przeciwdziałaniu chuligaństwu i przestępczości. Książka jest dowodem na to, że epoka znieczulicy społecznej bezpowrotnie mija. Forma wydania: publikacja w formacie A-4 wydana jako kołonotatnik. Stron 136. Ponad 280 rysunków.
3. Karate dla mistrzów. Autor, ucząc się różnych stylów, konfrontował swoje poglądy i przemyślenia z własnymi myślami. Karate dla mistrzów to książka zawierająca takie właśnie przemyślenia, skłaniająca czytelnika do samodzielnego myślenia i analizowania tego, czego dowiaduje się o sztukach i sportach walki z innych źródeł. Książka formatu A-5. Stron ok. 140.
4. Przewodnik po karate-do tsunami. Jak sama nazwa wskazuje, książka poświęcona systemowi tsunami, która w kilku prostych słowach tłumaczy podstawowe zasady i techniki tego systemu.  

Pozostałe publikacje:

1. Walka nożem. .

2. Punkty witalne i sposoby ich atakowania w walce bez broni.

3. Punkty witalne i sposoby ich atakowania w walce z bronią.

4. System tsunami.

5. Tsunami: walka cepem (książka o nunchaku).

Możesz nas także odwiedzić na stronie www.karate-ostrowiec.tk

Powrót do początku

Historia sztuk walki

Historia sztuk walki jest tak stara jak świat. Ludzie od początków istnienia świata szukali zapewne jakichś skutecznych metod obrony w sytuacji, gdy zagrożony był ich byt. Można tu mówić o zagrożeniu zdrowia, życia, obrony przez innym człowiekiem, innymi ludźmi czy nawet zwierzętami.

Historia sztuk walk ma też sporo przekłamań, o czym chciałem wspomnieć na początku. Otóż gdy sztuki walki trafiły z Dalekiego Wschodu do Polski powszechnie nauczano, że Europa nie wykształciła swoich sztuk walk, co jest oczywistą nieprawdą. Na naszym kontynencie powstało szereg różnych szkół walki, ale w tym historycznym momencie, w którym sztuki walki na Dalekim Wschodzie podlegały konsolidacji, w Europie ulegały rozpadowi.

KLUB KARATE W OSTROWCU - STRONA GŁÓWNA

Strona w budowie - za wszelkie niedogodności przepraszamy storna główna to: www.bez-pardonu.pl

Tymczasem zapraszamy też na nasze inne strony oraz na strony zaprzyjaźnionych organizacji:

Zaprzyjaźnione  lub/i polecane strony:
1. Polska Federacja karate do Tsunami.
2.
Ostrowiecki Klub Karate
3.
Biblioteka Narodowa
4.
Facebook Klub Karate w Ostrowcu
5.
Facebook Karate Tsunami
6. Karate Bydgoszcz
7.
Karate Ostrowiec you tube
8.
MOSiR Ostrowiec
9.
Zespół muzyczny Komfort

10. Karate Tsunami Konin

 

Możesz nas także odwiedzić na stronie www.karate-ostrowiec.tk lub na facebooku https://www.facebook.com/karate.tsunami.50

Powrót do początku

Sztuki walki w Polsce

Chcąc napisać rzetelną  historie sztuk walki w Polsce, należałoby napisać kilka tomów grubych książek. Znacznie prościej napisać historie szkół walki, które wywodzą się ze wschodu, ale taka historia byłaby niepełna.

W Polsce na przestrzeni wieków powstało szereg różnych szkół walki, z których żadna nie dotrwała do naszych czasów. Wiadomości na ich temat istnieją w postaci zarówno książek, jak i innych źródeł pisanych.

Tymczasem pominiemy nasze szkoły walki i skoncentrujemy się na tych z Dalekiego Wschodu, które do Polski trafiły w końcu XIX wieku. Pierwszą sztuką walki, jaka trafiła do Polski było japońskie ju-jutsu. Ta sama sztuka walki nauczana była też w Polsce (na terenach naszego kraju) tuż przed I wojną światową i w

Część dalsza w budowie.  

KLUB KARATE W OSTROWCU - STRONA GŁÓWNA

Strona w budowie - za wszelkie niedogodności przepraszamy storna główna to: www.bez-pardonu.pl

Tymczasem zapraszamy też na nasze inne strony oraz na strony zaprzyjaźnionych organizacji:

Zaprzyjaźnione  lub/i polecane strony:
1. Polska Federacja karate do Tsunami.
2.
Ostrowiecki Klub Karate
3.
Biblioteka Narodowa
4.
Facebook Klub Karate w Ostrowcu
5.
Facebook Karate Tsunami
6. Karate Bydgoszcz
7.
Karate Ostrowiec you tube
8.
MOSiR Ostrowiec
9. Zespół muzyczny Komfort

10. Karate Tsunami Konin

Możesz nas także odwiedzić na stronie www.karate-ostrowiec.tk lub na facebooku https://www.facebook.com/karate.tsunami.50

Powrót do początku

Samoobrona

Na temat samoobrony napisaliśmy sporo w innym miejscu tej strony, więc tymczasowo odpuszczamy ten temat w niniejszym miejscu.

Strona w budowie

Zaprzyjaźnione  lub/i polecane strony:
1. Polska Federacja karate do Tsunami.
2.
Ostrowiecki Klub Karate
3.
Biblioteka Narodowa
4.
Facebook Klub Karate w Ostrowcu
5.
Facebook Karate Tsunami
6. Karate Bydgoszcz
7.
Karate Ostrowiec you tube
8.
MOSiR Ostrowiec
9. Zespół muzyczny Komfort

10. Karate Tsunami Konin

Możesz nas także odwiedzić na stronie  www.karate-ostrowiec.tk  lub na facebooku https://www.facebook.com/karate.tsunami.50

Kontakt:
608-730-600
taishi@vp.pl
KLUB KARATE-DO TSUNAMI
Kontakt: 608-730-600  lub  taishi@vp.pl

12-12-23

KARATE W OSTROWCU ŚW.

Klub karate w Ostrowcu prowadzony jest przez Stowarzyszenie Bez Pardonu, które zostało zarejestrowane w maju 2004 roku. Główny cel istnienia stowarzyszenia to poprawa bezpieczeństwa i walka z patologiami społecznymi. Realizując te cele stowarzyszenie prowadzi znacznie szerszą działalność, m.in. sportową, kulturalną a nawet oświatową. Od 2012 stowarzyszenie znacznie ograniczyło swą działalność, koncentrując się na prowadzeniu sekcji karate, kursów samoobrony i kilku pomniejszych programach. Klub karate, któremu poświęcona jest niniejsza strona, działa w strukturach wspomnianego stowarzyszenia

 TRENINGI

Karate Tsunami trenujemy dwa razy w tygodniu po półtorej do dwóch godzin. Od września 2016 trenujemy jak obok:

Miejsce zajęć:

INFORMACJE I ZAPISY:

Centrum Aktywności Obywatelskiej

ul. Sienkiewicza 70 (dawna SP NR 4)

poniedziałki, piątki

godz. 16.00 – 17.30

tel. 608-730-600

W sprawie zajęć prosimy dzwonić pod numer

608-730-600

Centrum Aktywizacji Obywatelskiej

ul. Sienkiewicza 70 (budynek po byłej SP NR 4)

poniedziałki, piątki godz. 16.00 - 17.30

- grupa początkująca

Zapraszamy !!!

Zachęcamy także do odwiedzenia strony federacyjnej:

http://karate-tsunami.pl

Od września 2015 roku mamy też nowe strony na facebooku, na które zapraszamy:

1. https://www.facebook.com/karateostrowiec/

2. https://www.facebook.com/karatewostrowcu/

Na facebooku umieszczamy zawsze najaktualniejsze informacje.

Jesteśmy też na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=EjTNv8Xxm2U

www.karate-ostrowiec.tk

Zaprzyjaźnione  lub/i polecane strony:
1. Polska Federacja karate do Tsunami.
2.
Ostrowiecki Klub Karate
3.
Biblioteka Narodowa
4.
Facebook Klub Karate w Ostrowcu
5.
Facebook Karate Tsunami
6. Karate Bydgoszcz
7.
Karate Ostrowiec you tube
8.
MOSiR Ostrowiec
9.
Zespół muzyczny Komfort

10. Karate Tsunami Konin

11. Klub w bazie NGO

 

Centrum Karate

i Samoobrony

Od maja 2016 zmian organizacji zaInformacje telefoniczne: 608-730-600

 

Możesz pomóc  1% podatku

Stowarzyszenie Bez Pardonu jest organizacją pożytku publicznego, można więc na jego rzecz odpisać 1 % podatku dochodowego. W tym celu wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT) obliczyć należny 1% i wpisać do zeznania nazwę naszego stowarzyszenia i numer KRS:

Stowarzyszenie Bez Pardonu KRS: 0000208270

Urząd Skarbowy sam przekazuje należną kwotę na konto naszej organizacji. Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy.

Program do rozliczania PIT 2013 online - e-pity 2013
Powyżej podajemy link do programu, który sam generuje formularz PIT. Wystarczy do niego wpisać dane, a program sam wszystko obliczy.  Uwaga! Prosimy o sprawdzenie wyliczeń poczynionych przez program. Korzystamy z niego pierwszy rok i nie wiemy jeszcze, jak działa.
UWAGA!
W roku 2015 zebraliśmy z 1% podatku 1132,60 zł, czyli troszkę więcej niż w roku ubiegłym i najwięcej w historii klubu.
Wszystkim wpłacającym dziękujemy.

Zapraszamy także na facebooka:

1. https://www.facebook.com/karateostrowiec/

2. https://www.facebook.com/karatewostrowcu/

www.karate-ostrowiec.tk

 

Witajcie!

To jest strona Stowarzyszenia Bez Pardonu, ale część linków jest jeszcze nie aktualna. Biorąc pod uwagę ilość poruszanych tematów  i planowaną formę strony, będzie ona stale poszerzana i polepszana. Za strony, które jeszcze nie chodzą, przepraszamy.

      

Galeria zdjęć
Trening w Wiśle.

Karate, sztuki i sporty walki, samoobrona

Oferujemy także możliwość kształcenia indywidualnego, prywatne lekcje i korepetycje.

Karate tsunami egzaminy:

20 kyu. 19 kyu, 18 kyu, 17 kyu, 16 kyu, 15 kyu,

14 kyu, 13 kyu, 12 kyu, 11 kyu

1Dang, 2Dang, 3Dang

10 kyu, 9 kyu, 8 kyu, 7 kyu, 6 kyu, 5 kyu, 4 kyu, 3 kyu, 2 kyu, 1 kyu

1 DAN, 2 DAN, 3 DAN, 4 DAN, 5 DAN, 6 DAN, 7 DAN, 8 DAN, 9 DAN, 10 DAN

Polecane filmy karate:

I. Chuck Norris.

II. Bruce Lee.

III. Van Dame.

IV. Steven Segal.

Dyplomy i certyfikaty Nasze pokazy
Pokaz wrzesień 2016
   
Karate tsunami filmiki: Tsunami - część szkoleniowa:
1. Technika podstawowa.
2. Zaawansowane techniki blokowania.
3. Zaawansowane techniki ręczne.
4. Zaawansowane techniki nożne.
5. To jest tsunami
6. Trening nunchaku.
7. Tsunami - sztuka walki i styl życia.
istrzowie karate:
1. Gichin Funakoshi
2. Bruce Lee
3. Steven Segal
4.
Mistrzowie innych sztuk walki:
Wybrane klubu tsunami w Polsce i na świecie:

1. Klub w Ostrowcu
2. Klub w Bydgoszczy
3. Klub w Koninie
4. klub na Sląsku
5. Klub w Kutnie
6. Klub w Radomiu
7. klub w Lublinie
Możesz nas także odwiedzić na stronie
www.karate-ostrowiec.tk
lub na facebooku


 
https://www.facebook.com/karate.tsunami.50

1. https://www.facebook.com/karateostrowiec/

2. https://www.facebook.com/karatewostrowcu/


KURS SAMOOBRONY

Każdy członek naszego klubu przechodzi obowiązkowy kurs samoobrony prowadzony w ramach treningów.

aprzyjaźnione  lub/i polecane strony:
1. Polska Federacja karate do Tsunami.
2.
Ostrowiecki Klub Karate
3.
Biblioteka Narodowa
4.
Facebook Klub Karate w Ostrowcu
5.
Facebook Karate Tsunami
6. Karate Bydgoszcz
7.
Karate Ostrowiec you tube
8.
MOSiR Ostrowiec
9. Zespół muzyczny Komfort

10. Karate Tsunami Konin

http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=10972411. Klub w bazie NGO

Zachęcamy także do odwiedzenia strony federacyjnej:

http://karate-tsunami.pl

Od września 2015 roku mamy też nowe strony na facebooku, na które zaphttps://www.facebook.com/

https://www.facebook.com/karate.tsunami.50

 

Ostatnia aktualizacja tej witryny:24-02-17

Powrót do początku


Copyright © 2001 Stowarzyszenie Bez Pardonu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poprawione: 24-02-17.