Kontakt:
608-730-600
taishi@vp.pl
KLUB KARATE-DO TSUNAMI

KARATE DLA DZIECI
Kontakt: 608-730-600  lub  taishi@vp.pl
Strona główna

KARATE DLA DZIECI

W naszym klubie od września rozpoczyna działalność specjalna sekcja dla dzieci w wieku 4 - 6 lat.

Sekcja trenuje w poniedziałki i piątki w godz. 18.00 - 19.00 tel. 608-730-600

Dlaczego warto trenować w naszej sekcji?

 

W czasie roku szkolnego dzieci uczące się w przedszkolach i zerówkach korzystają z różnych form zajęć pozalekcyjnych. Nasze zajęcia rekreacyjno – sportowe organizowane w formie tsunami karate łączą w sobie elementy typowego karate z samoobroną. W ostatnich latach ta forma ruchowa zdobywa coraz większą popularność wśród dzieci. Karate tsunami stanowi też doskonałą formę zajęć kompensacyjnych, wyrównujących niedobory ruchu w młodym organizmie.

Karate tsunami rozwija wszechstronnie wszystkie cechy motoryczne młodego organizmu oraz zapobiega powstawaniu wad postawy, jakże częstych wśród naszych pociech.

Uprawianie karate tsunami sprawia, że pozbywamy się nieprawidłowych nawyków nabytych wskutek życia cechującego współczesną cywilizację. Należą do nich m.in. upośledzenia aparatu ruchowego i oddechowego, a także zahamowania psychiczne i charakterologiczne.

Trening karate tsunami wpływa wszechstronnie na kondycję fizyczną: podnosi siłę i elastyczność mięśni, poprawia szybkość, zwinność, koordynację ruchową i wydolność krążenia.

Karate tsunami wpływa także na charakter ćwiczących. Uczy asertywności, systematyczności i wytrwałości. Kształtuje silną wolę i trwałą osobowość.

 

Zapraszamy!

Kontakt: 608-730-600  lub  taishi@vp.pl

 

Jak zostać instruktorem ?

Kurs instruktora survivalu

Kursy instruktorskie stacjonarne i online

 

05-11-17

    Jesteśmy  też w Googlach
     

Strona główna

Ostatnia aktualizacja tej witryny:05-11-17