Kontakt:
608-730-600
taishi@vp.pl
Publikacje1

05-11-17

Strona główna
Karate info
O stowarzyszeniu
Tsunami
Prawo i bezpieczeństwo
Karate Tsunami
STRAFA SZKOLEŃ
KLUBY TSUNAMI
Karate-do tsunami
FAQ pytania
Kontakt
Kronika Klubu
Tsunami w kieleckim
Instruktorzy
Publikacje1
Historia Tsunami
Egzaminy
Mistrzowie tsunami
Mistrzowie karate
Zgrupowania

 

Publikacje karate

Już dziś zamówić możesz także niespotykane książki z serii

TRYLOGIA TSUNAMI

Trylogia tsunami to trzy niezwykłe publikacje poświęcone sztukom walki napisane przez jednego autora, mistrza karate i kung-fu.

1. Karate-do Tsunami. Jest to kompendium wiedzy na temat karate i tsunami. Autor, mistrz karate, opisuje swoją drogę w sztukach walki. Przeszedł wiele stylów, ale żaden nie dawał mu zadowolenia. Przeczytał wiele książek o karate, ale żadna nie dawała pełni spełnienia. Napisał wiec książkę taką, jaką sam jako uczeń chciałby przeczytać, a jakiej na rynku do tej pory nie było. Przedstawia w niej historię, filozofię i inne aspekty treningu totalnie skutecznej walki o nazwie tsunami. Pokazuje, jak trenować, omawia metodykę treningu, technikę i praktyczne zastosowanie technik tsunami w walce. Opisuje także swoje bogate doświadczenia w walce realnej i na tym przykładzie pokazuje skuteczność karate. Forma wydania: publikacja w formacie A-4 wydana jako kołonotatnik. Stron ponad 160. Cena: 40 zł + koszt wysyłki. Za cenę mniejszą niż miesięczna składka możesz zdobyć wiedzę, jakiej w większości sekcji nie zdobędziesz nawet po latach ćwiczeń!!!

2. Aktywna samoobrona. Publikacja – jak sama nazwa wskazuje, poświęcona samoobronie. Uczy podstawowych chwytów, a oprócz nich – jako jedyne źródło w Polsce – pokazuje przykładowe sposoby obrony przed atakiem w samochodzie. Może więc być przydatne np. dla taksówkarzy i kierowców. Autor poświęca dużo uwagi psychologicznym i prawnym aspektom samoobrony. Jako jedyny autor w naszym kraju pokazuje, jak ludzie mogą się organizować w celu przeciwdziałaniu chuligaństwu i przestępczości. Książka jest dowodem na to, że epoka znieczulicy społecznej bezpowrotnie mija. Forma wydania: publikacja w formacie A-4 wydana jako kołonotatnik. Stron 136. Ponad 280 rysunków. Cena: 25 zł + koszt wysyłki.

3. Karate dla mistrzów. Autor, ucząc się różnych stylów, konfrontował swoje poglądy i przemyślenia z własnymi myślami. Karate dla mistrzów to książka zawierająca takie właśnie przemyślenia, skłaniająca czytelnika do samodzielnego myślenia i analizowania tego, czego dowiaduje się o sztukach i sportach walki z innych źródeł. Książka formatu A-5. Stron ok. 140. Cena 20 zł + koszt wysyłki.  

Wydawnictwo Omega – w naszym przypadku jest to wydawnictwo działające w formie stowarzyszenia. Głównym celem stowarzyszenia jest prowadzenie badań nad sztukami walki istniejącymi na całym świecie, także w Polsce i Europie /np. w średniowieczu i czasach późniejszych/. Swoje opracowania po części udostępniamy szerokiemu gronu czytelników, poprzez publikacje ich w postaci książek, instrukcji, filmów lub w innych formach.

Dochód przeznaczony ze sprzedaży w całości idzie na działalność statutową naszej organizacji. Koszt wysyłki list polecony priorytetowy w zależności od wagi od 8 do 12 zł.

Przed zamówieniem należy się koniecznie skontaktować telefonicznie z wydawnictwem: 608-730-600, 608-730-601/ innymi słowy zamówienia składamy wyłącznie telefonicznie.

Sztuka walki nożem. Pierwsza w naszym kraju publikacja opisująca walkę nożem. Oprócz techniki książka zawiera także dużo teorii. Uczy w sposób przystępny, jak walczyć nożem. Jest to najszersze w naszym kraju i jedno z najszerszych na świecie opracowań poświęconych walce nożem.

O nasze publikacje pytaj w miejscu zakupu tej książki, lub bezpośrednio w wydawnictwie. Ceny mogą ulec zmianie – zależą od kosztów druku.

   

 Zachęcamy także do odwiedzenia strony federacyjnej:

http://karate-tsunami.pl

Od września 2015 roku mamy też nowe strony na facebooku, na które zapraszamy:

1. https://www.facebook.com/karateostrowiec/

2. https://www.facebook.com/karatewostrowcu/

Na facebooku umieszczamy zawsze najaktualniejsze informacje.

Jesteśmy też na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=EjTNv8Xxm2U

Jesteśmy  też w Googlach

 

Zaprzyjaźnione  lub/i polecane strony:
1. Polska Federacja karate do Tsunami.
2.
Ostrowiecki Klub Karate
3.
Biblioteka Narodowa
4.
Facebook Klub Karate w Ostrowcu
5.
Facebook Karate Tsunami
6. Karate Bydgoszcz
7.
Karate Ostrowiec you tube
8.
MOSiR Ostrowiec
9.

Jak zostać instruktorem ?

Kurs instruktora survivalu

Kursy instruktorskie stacjonarne i online


10. Karate Tsunami Konin

 

  Możesz nas także odwiedzić na stronie  www.karate-ostrowiec.tk  lub na facebooku https://www.facebook.com/karate.tsunami.50

 

     

Strona główna | Karate info | O stowarzyszeniu | Tsunami | Prawo i bezpieczeństwo | Karate Tsunami | STRAFA SZKOLEŃ | KLUBY TSUNAMI | Karate-do tsunami | FAQ pytania | Kontakt | Kronika Klubu | Tsunami w kieleckim | Instruktorzy | Publikacje1 | Historia Tsunami | Egzaminy | Mistrzowie tsunami | Mistrzowie karate | Zgrupowania

Ostatnia aktualizacja tej witryny 05-11-17