KARATE OSTROWIEC
Kontakt:
608-730-600
taishi@vp.pl
KARATE OSTROWIEC

SAMOOBRONA                    W SAMOCHODZIE

Powrót do strony głównej
Kontakt: 608-730-600  lub  taishi@vp.pl

KARATE W OSTROWCU ŚW.

Aktualnie jesteśmy prawdopodobnie jedynym klubem w Polsce, który w miarę systematycznie naucza samoobrony w nietypowych sytuacjach, w tym m.in. samoobrony w samochodzie. Nie znaczy to oczywiście, że nasze treningi odbywają sie w samochodzie. Po prostu organizujemy dla określonych grup specjalne zajęcia, które mają na celu nauczenie ćwiczących, jak się bronić, gdy napastnik atakuje nas w samochodzie.
Na ten typ ataku narażeni są w szczególności kierowcy taksówek i kierowcy zabierający pasażerów, jak to się kiedyś mówiło, na stopa.
Samoobrona w samochodzie jest możliwa, choć z racji szczupłości miejsca oraz dużej brutalności jest trudna do wykonania. Niekiedy ofiarą napadu w samochodzie może być nie kierowca, lecz pasażer, np. wsiadający jako autostopowicz, albo zwyczajnie porwany przez przestępców. 
Obrona w samochodzie jest bardzo utrudniona, gdyż brak jest miejsca na np zrobienie uniku itp, a często nawet nie jesteśmy w stanie zoreintować się, że zostaniemy zaatakowani, nim nastąpi atak. Ponadto w samochodzie łatwo jest ofiar np uchwycić i przycisnąć, a drugą ręką uderzyć nożem.
Klub karate w Ostrowcu naucza takich nietypowych sposobów obrony.

 

30-08-16

Powrót do strony głównej

    . Polska Federacja karate do Tsunami.
2.
Ostrowiecki Klub Karate
3.
Biblioteka Narodowa
4.
Facebook Klub Karate w Ostrowcu
5.
Facebook Karate Tsunami
6. Karate Bydgoszcz
7.
Karate Ostrowiec you tube
8.
MOSiR Ostrowiec
9.
Zespół muzyczny Komfort

10. Karate Tsunami Konin
www.karateostrowiec.pl
www.karatewostrowcu.pl
     

Ostatnia aktualizacja tej witryny:30-08-16